Kulepenn med avtakbar hette.
0,02 kg
| Antall | 1 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 7,20 | 7,00 | 6,80 | 6,40 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 10612100 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 35 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bøk |
| Diameter | 0,8cm |
| Størrelse | 14,5 x Ø 0,8 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 17x32x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159153344 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 43615 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |