Nøkkelring med klart, hvitt LED-lys og trykknapp. Splittring i metall. Batterier inkludert.
0,07 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,20 | 13,60 | 13,20 | 13,00 |
Blå
| Artikkelnummer | 11801200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,07 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 6 x 0,5 x 2,5 cm |
| Emballasje | 800stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 30x34x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159053637 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3213 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |