Flexiwall Plus er en messevegg med en grovere teleskopramme som kan justeres fra 100 cm til 240 cm i høyden. I bredden er den justerbar fra 175 cm til 300 cm, noe som gjør den svært anvendelig i mange sammenhenger. Veggen gir en utmerket eksponeringsflate både på messer og ulike eventer. Maks trykkflate er 290x240 cm. Trykkmaterialet er 230g rPET som er miljøsertifisert (GRS). Svart rørstamme. Også kjent som: Messevegg, Eventvegg, Flexwall.
| Antall | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 3480,00 | 3376,00 |
| Typ | Antall |
|---|---|
| Ställning utan trykk | |
| Ställning med trykk 200x200 cm | |
| Ställning med trykk 290x240 cm |
| Artikkelnummer | 6133-01 |
| Størrelse | 175-300 x 100-240cm (bxh) |
| Materiale | Aluminium, stål, rPET 230g |
| Vekt | 7.5 |
| Emballasje | 103x25x10 cm |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Tryck på 210g polyester |
| Leveringstid | 1-2 dager uten trykk, med trykk ca 2 uker |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |