Luksuriøs golfparaply med to lag og stormsikkert design, vindbrytende utforming, skjerm i 190T polyester og nylon, ramme og skaft i fiberglass. Med håndtak med mykt skumbelegg, dobbel borrelåslukning i en pose.
Svart
| Artikkelnummer | 265682-001 |
| Materiale | Nylon 190T, Polyester 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vekt | 522 g |
| Volum | 1204260.4287 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |