Distinktiv stil med bemerkelsesverdig ytelse. Den iøynefallende Urban pennen tar Parker tradisjonen inn i dynamisk nytt territorium. Leveres med en blekk patron og Parker gaveeske.
0,21 kg
Metall
Pålitelige skriveredskaper som utstråler håndtverkskunnskap og kvalitet.
| Artikkelnummer | 10702002 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 9 |
| CO2-avtrykk | 0,21 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1,4cm |
| Størrelse | 13,8 x Ø 1,4 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 37x28x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159232209 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3050 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |