Clear P5 nøkkelkjede med nøkkelring i metall. Utskriftsdimensjoner for innlegg: 3,5 cm x 2,4 cm.
0,04 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,00 | 9,20 | 6,00 | 5,80 |
Transparent klar
| Artikkelnummer | 21054400 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtrykk | 0,04 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | GPPS plast, Papir |
| Størrelse | 5,9 x 0,6 x 3,5 cm |
| Emballasje | 1500stk |
| Bruttovekt | 16,5kg |
| Vekt | 15,67kg |
| Emballasje | 46x31x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159319535 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |