Kompakt paraply med 190T RPET pongee polyester skjerm. Denne paraplyen er utstyrt med automatisk teleskopåpning, fiberglassramme, metallskaft, mykt skumhåndtak og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 18%.
Grå
| Artikkelnummer | 261179-003 |
| Materiale | Metall, rPET |
| Lengde | 82 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Vekt | 300 g |
| Volum | 555647.2095 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |