Miljøvennlig kulepenn med blå skrift med pen bambusholder, ABS-spiss, trykknapp og metallklips.
Wood brown
| Artikkelnummer | 261335-945 |
| Materiale | Syntetisk materiale, ABS, Bambus |
| Lengde | 13.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 8.9 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |