Stilolinea® kulepenn. Skaftet er laget av 100% resirkulert plast. Med blått blekk og flott klips/trykknapp. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 6,58 | 6,22 | 6,03 | 5,85 | 5,48 | 5,30 |
Svart
| Artikkelnummer | 261169-001 |
| Materiale | Resirkulert plast |
| Lengde | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |