Nyt favorittdrinkene dine med Male 2-delers glasskoppsett på 200 ml med matt overflate, laget av høykvalitets soda-limeglass for eksepsjonell klarhet og holdbarhet. Disse allsidige koppene har et elegant og moderne design, og er perfekte for servering av vann, juice eller cocktailer.
0,66 kg
Havregryn
| Artikkelnummer | 12640007 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Borosilikatglass |
| Størrelse | 8,2 x 7,5 x 7,5 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 45x52x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159730026 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1434 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |