Feld kulepenn med metallisk finish kombinerer hverdagsfunksjonalitet med et elegant utseende. Den er laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS plast, og har en skinnende metalllakkert overflate med polerte kromdetaljer. Den myke skyvemekanismen og semi-gel-blekkpåfyllingen sikrer en komfortabel og jevn skriveopplevelse. Pennens blekkfarge: svart. Skrivelengde: 500 m. Spisstørrelse: 0,7 mm.
0,03 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,00 | 4,80 | 4,60 |
Marineblå
| Artikkelnummer | 10637855 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Diameter | 1cm |
| Størrelse | 14,3 x Ø 1 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 48x31x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159743460 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 99 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |