En kompakt 2000 mAh litium mobillader i et lett etui av resirkulert aluminium og med en praktisk nøkkelring for enkel bæring. 5V/1A USB utgangen støtter lading av et bredt spekter av mobile enheter, med 5V/1A inngang for enkel lading. En bærbar strømløsning for hverdagsbruk, reise, pendling og bruk på farten.
4,71 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 240,00 | 230,00 | 220,00 |
Sølv
| Artikkelnummer | 12451781 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 4,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Størrelse | 7,2 x 1,4 x 4,4 cm |
| Emballasje | 80stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 19x25x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159757368 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 4946 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |