Nash vri-kulepenn i resirkulert plast har et stilig, buet design med en perlefarget pennekropp med sølvdetaljer, svart touchpenn og et mykt grep for komfortabel skriving. Den er laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS-plast og bidrar til redusert bruk av nye råmaterialer samtidig som den er holdbar. På baksiden har den en rABS-logo som fremhever det resirkulerte innholdet. Blekkfarge: Sort. Spisstørrelse: 1,0 mm. Skrivelengde: 500 meter.
0,02 kg
Solid svart
| Artikkelnummer | 10645790 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Diameter | 1,6cm |
| Størrelse | 13,5 x Ø 1,6 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 16x52x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159754510 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | RCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 49182 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |